Увага! Конкурс на визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів на території Попільнянської територіальної громади

Дата: 16.08.2022 15:36

Оголошення проведення конкурсу

1. Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу:

Відділ капітального будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства Попільнянської селищної ради (вул. Б. Хмельницького,7 смт Попільня Житомирська область, 13501).

2. Підстава для проведення конкурсу (дата та номер рішення органу місцевого самоврядування):

Наказ начальника відділу капітального будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства Попільнянської селищної ради від 15.08.2022 №34-ОД «Про роботу щодо організації проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Попільнянської територіальної громади».

3. Місце і час проведення конкурсу, прізвище та посада, номер телефону особи, в якої можна ознайомитися з умовами надання послуг з вивезення побутових відходів:

Місце: Житомирська обл., смт Попільня, вул. Б. Хмельницького,7, великий зал засідань адмінприміщення, ІІІ поверх

Дата та час: о 10 годині 19 вересня  2022

число       місяць             рік

каб. 202 тел. (04137)5-11-80

Сайт Попільнянської селищної ради: popilnyanska.gromada.gov.ua

4. Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:

1) Наявність в учасника конкурсу достатньої кількості спеціально обладнаних транспортних засобів для вивезення твердих побутових відходів, що утворюються у житловій забудові та на підприємствах, в установах, організаціях на території Попільнянської територіальної громади.

2) Наявність матеріально-технічного стану, який дозволяє забезпечити  зберігання та охорону транспортних засобів для вивезення твердих побутових відходів, здійснювати щоденний контроль за технічним станом транспортних засобів власними силами, виконання регламентних робіт з технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів, підтримання належного санітарного стану транспортних засобів.

3) Вартість надання послуги з вивезення твердих побутових відходів.

4) Досвід роботи з надання послуг з вивезення твердих побутових відходів – не менше трьох років.

5) Наявність та кількість працівників відповідної кваліфікації.

6) Наявність ліцензій та дозволів на надання послуги, якщо це передбачено чинним законодавством України.

5. Характеристика території, де повинні надаватися послуги з вивезення твердих побутових відходів:

послуги надаються в межах Попільнянської селищної територіальної громади (смт Попільня, с. Попільні, с. Новоселиця, с. Голубятин, с. В.Лісівці, с. Котлярка, с. Криве, с. Рудка, с. Миролюбівка, с. Парипси, с. Саверці, с. Піски, с. Сокільча, с. М. Волиця, с. Строків, с. Ходорків, селище Відродження, с. Пустельники, с. Липки, с. Бухалівщина, с. Паволоч, с. Соколів Брід, с. Кам’янка).

площа – 9741,88 га;

багатоповерхових будинків – 67;

будинків приватного сектору – 10196;

протяжність селищних доріг – 239,61 км, із них 162,17 км. з твердим покриттям;

середня відстань вивозу твердих побутових відходів до звалища твердих побутових відходів смт Попільня – 20,0 км.

6. Характеристика об’єктів утворення твердих побутових відходів за джерелами їх утворення:

багатоквартирні житлові будинки - 67 будинків, у яких проживає 1616 осіб;

одноквартирні житлові будинки - 10196 будинків, у яких проживає 18062 осіб.

7. Характеристика, включаючи потужність, та місцезнаходження об’єктів поводження з твердими побутовими відходами (об’єкти перероблення, сортування, утилізації, видалення відходів, об’єкти поводження з небезпечними відходами у складі твердих побутових відходів тощо).

Звалище побутових відходів:

місцезнаходження – с. Великі Лісівці на відстані 7 км від смт Попільня;

проектна площа/зайнята площа – 2,1525га.

8. Способи, місце та кінцевий строк подання конкурсних пропозицій

Спосіб подання конкурсних пропозицій – особисто або поштою.

Місце подання конкурсних пропозицій – Житомирська обл., смт Попільня, вул. Б. Хмельницького, 7, 13501, каб. 202

Кінцевий строк подання конкурсних пропозицій – до 17 год. 00 хв.                17 вересня 2022 року.

Конверти з конкурсними пропозиціями, що надійшли після закінчення строку їх подання, не розкриваються і повертаються учасникам конкурсу.

Організатор конкурсу має право прийняти до закінчення строку подання конкурсних пропозицій рішення щодо його продовження. Про своє рішення, а таж зміну місця, дня та часу розкриття конвертів організатор конкурсу повинен повідомити всіх учасників конкурсу, які подали документи на участь у конкурсі.

Конкурсна документація на визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів на території Попільнянської територіальної громади, затверджена Наказом начальника відділу капітального будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства Попільнянської селищної ради від 15.08.2022 №34-ОД «Про роботу щодо організації проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Попільнянської територіальної громади» та розміщена на офіційному сайті Попільнянської селищної ради.