З Днем Незалежності та Днем Державного Прапора України!

Дата: 23.08.2022 16:36

Шановні мешканці Попільнянської громади!

Щиро вітаю вас з Днем Незалежності та Днем Державного Прапора України.

День 24 серпня 1991 року назавжди змінив життя українців, які прагнули самостійності та незалежності. Відновлення незалежності стало вінцем тривалого шляху Українського народу до свободи. Наша незалежність оплачена дорогою ціною – великою кількістю життів тих, хто боровся за ідею вільної України зі зброєю у руках і без неї, наша незалежність і сьогодні оплачується життями наших захисників і захисниць, які зупинили рашистську навалу і наближають перемогу над жорстоким агресором.

Мільйони українців споконвічно мріяли про власну суверенну державу й творили, і зберігали все те, що зараз є надбанням української культури.

Так і прапор для кожної країни - символ її суверенітету і єдності нації, уособлення її могутності і незалежності. Повага до прапора - це повага до свого народу, його коріння і традицій. Переконаний, що, дивлячись на полотнище прапора, кожен українець, як житель великої країни, відчуває гордість за свою Батьківщину, за свій великий народ.

Сьогодні  наша країна, весь український народ проходить через тяжке випробування: окупацію ворогом, який хоче забрати найголовніше - нашу волю та свободу. Долаючи труднощі, відстоюючи незалежність та недоторканість територій, ми розуміємо, що головна цінність та мета обраного нами шляху – це мирне небо, щасливі родини та світле майбутнє.

Тож передусім зичу всім міцного здоров’я, мирного небащастя та процвітання. Нехай завжди гордо майорить над Україною стяг волі та єдності Українського народу.

З повагою,

Попільнянський селищний голова         Олег Можарівський