Попільнянська селищна рада

29 серпня – День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Дата: 29.08.2022 09:52

Фото без опису

Пам’ятний день був встановлений Указом президента Володимира Зеленського в 2019 році задля вшанування героїв, загиблих під час Іловайської трагедії. Воїни віддали свої життя у боротьбі за територіальну цілісність та незалежність України. Саме на ці серпневі дні 2014 року припав пік Іловайської трагедії, коли в результаті протистояння російським військам українські збройні підрозділи потрапили у вороже оточення.
         Сьогодні Головнокомандувач Збройних Сил України генерал Валерій Залужний  звернувся до українців та наголосив, що ми кожного дня маємо згадувати про ціну, яку заплатив і нині продовжує платити наш народ за свою свободу.

«На жаль, герої вмирають. Вони здобувають вічне життя і вічну славу, залишаються нашим духовним орієнтиром і прикладом для прийдешніх поколінь українців. Але жодна жертва не стане марною – ми продовжуватимемо боротьбу до нашої Перемоги.

Стоїмо зі щитом. Пам`ятаємо всіх, хто на щитах.»

Фото без опису