15 вересня 2022 року – день донорства у КНП «Попільнянська лікарня»

Дата: 07.09.2022 10:05

15 вересня 2022 року з 9.00 до 13.00 у КНП «Попільнянська лікарня» здійснюватиметься забір крові працівниками Житомирського обласного центру крові. Її в подальшому використають у медичних закладах області та України, в тому числі на потреби поранених бійців ЗСУ.

Для того щоб здати кров, слід підготуватися, зокрема не варто напередодні вживати жирну, смажену їжу та алкоголь. Кров не можуть здавати люди з хронічними захворюваннями, а також особи, які мають в анамнезі хронічні інфекційні хвороби (гепатит, ВІЛ, тощо). Донорами можуть стати особи віком 18-60 років. Варто також зазначити, що здавши кров, ви по суті, отримуєте безкоштовне обстеження, адже кров перевіряють на загальні показники, на гепатити, СНІД, сифіліс, тощо. Якщо в центрі крові виявляють відхилення від норми, з донором зв’язуються працівники центру крові і персонально повідомляють про це.

Для здачі крові з собою необхідно мати паспорт. Кожному, хто став донором, видають довідку про донорство, яка дає право на отримання двох додаткових вихідних.

Заздалегідь вдячні всім, хто  має бажання долучитися до даної акції та підтримки воїнів ЗСУ.

Слава Україні!