Про скликання дев’ятнадцятої сесії Попільнянської селищної ради

Дата: 07.09.2022 16:46

Відповідно ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст.  10,11,21,22 Регламенту роботи Попільнянської селищної ради VIII скликання, затвердженого рішенням ради від 22.12.2020 № 34 (зі змінами):

1. Скликати дев’ятнадцяту сесію Попільнянської селищної ради VIII  скликання 16 вересня 2022 року о 10.00 годині у великій залі адмінприміщення.

2. На розгляд Попільнянської селищної ради внести питання:

1) Про затвердження Положення про порядок найменування або перейменування вулиць, провулків, площ, парків, скверів та інших об’єктів, розташованих на території Попільнянської селищної територіальної громади.

2) Про внесення змін до рішення ради від 18.11.2020 № 25 «Про утворення виконавчого комітету ради, визначення його чисельності та затвердження персонального складу».

3) Про затвердження розпоряджень селищного голови.

4) Про затвердження рішень виконавчого комітету.

5) Про внесення змін до бюджету Попільнянської селищної територіальної громади на 2022 рік.

6) Про план роботи Попільнянської селищної ради на ІІ півріччя 2022 року.

7) Про затвердження структури виконавчих органів Попільнянської селищної ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів.

8) Про затвердження Положення про відділ юридичного та кадрового забезпечення Попільнянської селищної ради.

9) Про затвердження Положення про відділ загальної та організаційної роботи Попільнянської селищної ради.

10) Про внесення змін до рішення ради від 22.09.2021 № 320 «Про затвердження Методики розрахунку орендної плати за майно комунальної власності Попільнянської селищної територіальної громади».

11) Про внесення змін та доповнень до Переліків об’єктів комунальної власності.

12) Про затвердження актів приймання-передачі матеріальних цінностей та лікарських засобів.

13) Про безоплатну передачу майна комунальної власності Попільнянської селищної територіальної громади.

14) Про списання майна.

15) Про внесення змін та доповнень до рішення ради від 22.09.2021 № 323 «Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності, які підлягають приватизації (відчуженню)».

16) Про розгляд заяви Товариства з обмеженою відповідальністю «Олімп – Агро» щодо надання дозволу на розробку внесення змін до детального плану територій земельної ділянки.

17) Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель комунальної власності з метою передачі в користування на умовах оренди.

18) Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку земельних ділянок несільськогосподарського призначення.

19) Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

20) Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у постійне користування.

21) Про надання дозволу на купівлю-продаж земельних ділянок несільськогосподарського призначення.

22) Про надання дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель.

23) Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок з метою передачі у постійне користування.

24) Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок з метою передачі в користування на умовах оренди.

25) Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки (частки (паю)) в натурі (на місцевості).

26) Про розмежування земельних ділянок за цільовим призначенням.

27) Про укладання договорів оренди землі.

28) Про внесення змін до рішень ради.

3. У ході підготовки до дев’ятнадцятої сесії Попільнянської селищної ради восьмого скликання провести засідання постійних комісій згідно графіка.

4. З метою запобігання поширенню коронавірусу СОVID-2019, засідання

ради провести з дотриманням відповідних обмежувальних протиепідемічних заходів.

5. На пленарне засідання ради запросити депутатів Попільнянської селищної ради, Житомирської районної ради, Житомирської обласної ради, старост, начальників відділів селищної ради, керівників окремих підприємств, установ, організацій.