ПОРТАЛ ВАКАНСІЙ МЕДИЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ

Дата: 27.10.2022 14:22

Від початку повномасштабного вторгнення рф до України більше 4 тисяч медичних працівників змінили місця проживання та влаштувалися на нову роботу в Україні.

Для того, аби полегшити пошук роботи для молодих фахівців або медиків, які змушені переїхати з постійного місця проживання, Міністерство охорони здоров’я України розробило Портал вакансій медичних працівників.

Тут працівники медичної сфери можуть переглянути вакансії, опубліковані закладами охорони здоров’я різних форм власності, та знайти саме те, що підходить за фахом.

На порталі вакансій медичних працівників МОЗ понад 93 вакансії зареєстровано для лікарів у Житомирській області.

Так,  найпоширенішими вакансіями на порталі є:

• педіатр — 13 вакансій;
  • лікар загальної практики-сімейний лікар — 7 вакансій;
  • терапевт, ерготерапевт – 7 вакансій;
  • стоматолог – 5 вакансій;
  • ендоскопіст – 4 вакансії;
  • онколог – 3 вакансії та інші.

Зокрема найбільшу кількість робочих місць пропонують:

• Комунальне некомерційне підприємство “Народицька лікарня” Народицької селищної ради — 12 вакансій;
  • Комунальне некомерційне підприємство “Коростенська центральна районна лікарня” Ушомирської сільської ради — 5 вакансій;
  • Комунальне некомерційне підприємство “Овруцька міська лікарня” Овруцької міської ради Житомирської області” — 9 вакансій;
  • Комунальне некомерційне підприємство “Романівська лікарня” Романівської селищної ради — 7 вакансій.

Ознайомитися з переліком вакантних посад можна за посиланням: work.moz.gov.ua.

Як шукати вакансії на Порталі вакансій медичних працівників МОЗ також читайте ТУТ.