28 жовтня - День визволення України від фашистських загарбників

Дата: 28.10.2022 10:54

Щороку, 28 жовтня, ми відзначаємо звільнення України від нацистських окупантів та віддаємо шану українцям, які боролись і перемогли нацизм у роки Другої світової війни. Саме переможна битва за Україну стала вирішальною у розгромі військ гітлерівської Німеччини і її союзників.

Ця жахлива сторінка історії України ніколи не зітреться з пам’яті українського народу.

Гірко визнавати, але українцям знову довелося стати на захист України, її свободи та територіальної цілісності від посягань агресивного сусіда – російської федерації.

Сучасні захисники України виявились гідними слави своїх дідів і прадідів, а тому сьогодні ми пишаємось героїзмом, силою духу та мужністю наших героїв і твердо віримо у нашу перемогу.

Слава всім, хто боровся з нацизмом у роки Другої світової війни! Слава всім, хто б’ється за Україну сьогодні!

Слава Україні!