9 листопада - День української писемності та мови

Дата: 09.11.2022 09:18

Сьогодні, 9 листопада, Україна відзначає День української писемності та мови. Свято було започатковано Указом Президента України від 06 листопада 1997 року.

Мова – найбільший скарб будь-якого народу, запорука його існування. Захищаючи рідну мову – захищаємо свою честь, гідність, право на існування, право на майбутнє.

У День української писемності та мови в Україні традиційно вже 20 років поспіль у прямому ефірі транслюється «Диктант національної єдності». Написати текст вдома може будь-хто. Потім лист з диктантом потрібно сфотографувати і протягом 9 листопада надіслати на спеціальну електронну адресу. Люди, які напишуть диктант без помилок, отримають призи від організаторів.

Радіодиктант національної єдності 2022 відбудеться 09 листопада об 11:00 за київським часом.