Про проведення громадських слухань щодо обговорення документації внесення змін до детального плану території

Дата: 17.11.2022 14:41

Про проведення громадських слухань щодо обговорення документації внесення змін до детального плану території

земельної ділянки (кадастровий номер 1824755100:01:001:0050) загальною площею 7,3488 га за адресою: вул. Залізнична, 117 смт Попільня Житомирського району Житомирської області у зв’язку зі збільшенням виробничих потужностей на 20,0 тис. т.

Замовник розроблення ДПТ – Відділ капітального будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства Попільнянської селищної ради.

Інвестор розроблення документації – власник нерухомого майна та орендар земельної ділянки – ТОВ «ОЛІМП-АГРО».

Ознайомитись із матеріалами вищезазначеної документації можна у відділі капітального будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства Попільнянської селищної ради (каб.202).

Пропозиції приймаються з 11.11.2022 по 11.12.2022 року за адресою: вул. Богдана Хмельницького, 7, смт Попільня Житомирського району  Житомирської області (каб.202).

Громадські слухання відбудуться  о 10 год. 00 хв.  12.12.2022р. за  адресою: вул. Богдана Хмельницького, 7, смт Попільня Житомирського району Житомирської області (III поверх, великий зал).