Про намір утворення спостережної ради

Дата: 22.11.2022 13:26

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 року № 1077 «Про спостережну раду закладу охорони здоров’я та внесення змін до Типової форми контракту з керівником державного, комунального закладу охорони здоров’я», розпорядження селищного голови від 18.11.2022 № 83 Попільнянська селищна рада повідомляє про намір утворити спостережну раду при КНП «Попільнянська лікарня» та спостережну раду при КНП «Попільнянський центр первинної медико-санітарної допомоги», до яких увійдуть представники Попільнянської, Андрушківської, Квітневої, Корнинської територіальних громад, громадськості та громадських об’єднань, діяльність яких спрямована на захист прав у сфері охорони здоров’я.

Згідно з даною постановою, член спостережної ради повинен відповідати таким вимогам:

бездоганна ділова репутація;

відсутність реального або потенційного конфлікту інтересів, що може вплинути на об’єктивність і неупередженість прийняття рішень спостережною радою, зокрема відсутність трудових відносин із закладом охорони здоров’я;

наявність професійних знань, вищої освіти, досвіду роботи у сфері охорони здоров’я, зокрема захисту прав пацієнтів;

відсутність непогашеної судимості.

Повідомлення про намір утворення спостережної ради направлено до КНП «Попільнянська лікарня» та КНП «Попільнянський центр первинної медико-санітарної допомоги».

Представники громадськості та громадських об’єднань, які відповідають передбаченим вимогам і мають намір бути членами спостережних рад, протягом 10-ти робочих днів (до 28 листопада 2022 року включно) повинні надіслати селищній раді письмові пропозиції щодо включення їх до складу спостережної ради на електронну пошту popilnyanska.gromada@gmail.com.

Рішення щодо створення спостережної ради при КНП «Попільнянська лікарня» та спостережної ради при КНП «Попільнянський центр первинної медико-санітарної допомоги» та їх персонального складу буде прийнято на черговій сесії селищної ради.