В Попільнянській громаді розгорнуто Пункти Незламності

Дата: 25.11.2022 11:47

Шановна громадо!

У зв'язку з необхідністю доступу до основних послуг, які допоможуть нам усім пережити цей непростий період, в Україні розгорнуто Пункти Незламності. Вони вже працюють як у селищі Попільня, так і в старостинських округах.

У пункті можна зігрітися, підзарядити мобільні гаджети, є вода, освітлення, аптечки.

Знаходиться він за адресою: смт Попільня, вулиця Богдана Хмельницького,29, в приміщенні Попільнянського Центру надання соціальних послуг. В інших населених пунктах громади за потреби звертатися до старост старостинських округів.