Нагадування про обмеження щодо продажу пива та алкогольних напоїв

Дата: 30.11.2022 11:44

Відповідно до розпорядження голови ради оборони Житомирської області від 16.11.2022 № 82 «Про введення в дію рішення ради оборони Житомирської області від 16.11.2022» на території Попільнянської селищної територіальної громади ЗАБОРОНЕНО продаж алкогольних напоїв, слабоалкогольних напоїв та напоїв, вироблених на спиртовій основі особам, що одягнені у формений одяг військовослужбовця та інших правоохоронних органів, представникам добровольчих формувань, які залучені до несення служби на території Попільнянської селищної територіальної громади.

Здійснювати перевірки щодо дотримання даних вимог суб’єктами господарювання на території Попільнянської селищної територіальної громади буде відділ поліцейської діяльності №2 Житомирського районного управління поліції ГУ Національної поліції в Житомирській області.