Про скликання засідання виконавчого комітету Попільнянської селищної ради

Дата: 30.11.2022 16:41

Керуючись статтями 42, 53 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розділом V Регламенту роботи виконавчого комітету Попільнянської селищної ради VІІІ скликання:

1.Скликати засідання виконавчого комітету 08.12.2022 р. о 10.00 годині в приміщенні адмінбудинку.

2. Внести на розгляд виконавчого комітету питання:

1) Про схвалення Проекту бюджету Попільнянської селищної територіальної громади на 2023 рік.

2) Про внесення змін до рішення виконавчого комітету ради від 15.11.2019 №108 «Про створення архітектурно-містобудівної ради при виконавчому комітеті Попільнянської селищної ради та затвердження Положення про неї».

3) Про Програму «Поховання невідомих та безрідних громадян по Попільнянській селищній територіальній громаді на 2022-2026 роки».

4) Про стале функціонування систем життєзабезпечення жителів Попільнянської  селищної територіальної громади.

5) Про обмеження використання електричної  енергії та освітлюваних елементів комунального майна на території Попільнянської селищної територіальної громади.

6) Про затвердження висновку про доцільність позбавлення  батьківських прав Прокопович Ю.М.

7) Про затвердження висновку про доцільність позбавлення  батьківських прав Можарівської Л.О.

8) Про затвердження висновку про доцільність позбавлення  батьківських прав Бездєтного О.В.

9) Про надання  Москалику В.В. дозволу на укладання та підписання  договорів купівлі-продажу земельних ділянок сільськогосподарського призначення  від імені його малолітньої доньки.

10) Про надання дозволу Соломяній О.А. на укладання та підписання договору дарування нерухомого майна малолітньому онукові.

11) Про повернення  в сімю малолітньої дитини Жука А.І.

12) Звіт про роботу виконавчого органу селищної ради – відділу «Служба у справах дітей Попільнянської селищної ради»  за січень-листопад 2022 року.

13) Про затвердження плану роботи виконавчого комітету Попільнянської  селищної ради на І півріччя 2023 року.

14) Про надання  матеріальної допомоги.

15) Про затвердження Положення про Попільнянську субланку Житомирської районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної сичтеми цивільного захисту Житомирської області.

16)  Про погодження Статуту Громадського формування з охорони громадського порядку «Лев-Кам’янка» в новій редакції.

17) Про доцільність призначення опікуном Сиропятова О.А.

18) Звіт про роботу виконавчого органу селищної ради – відділу освіти за січень-листопад 2022 року.

3. Засідання виконавчого комітету провести з дотриманням вимог розпорядження селищного голови від 25.02.2022 № 13 «Про запровадження особливого режиму роботи органів влади в умовах воєнного стану».

4. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

О.О. Можарівський