З Новим роком, з Різдвом Христовим!
Шановні мешканці громади!
Підходить до завершення 2022 рік. Сказати, що він був складний – це не сказати нічого, адже цей рік змінив подальше життя кожного українця. В нинішньому році ми навчилися жити і працювати в складних умовах воєнного часу, а Збройні Сили України успішно протистоять московській орді.
У цей непростий час від щирого серця бажаю всім нам терпіння, злагоди, міцного здоров’я. Нехай ваші мрії збуваються, нехай настане мир і наша Перемога, нехай випробування, які випали у цьому році лише загартують тіло і душу, а кожен українець, який проводить свята боронячи нашу країну – живим і неушкодженим повернеться додому.
Зустрічаючи Новий 2023 рік, згадаймо усіх загиблих воїнів, які віддали своє життя за вільну і незалежну Україну, за майбутнє дітей.
І я впевнений, що Новий рік буде роком щастя та радості.
З Новим роком, з Різдвом Христовим!
З повагою
Попільнянський селищний голова Олег Можарівський