Про скликання засідання виконавчого комітету Попільнянської селищної ради

Дата: 06.01.2023 10:30

Керуючись статтями 42, 53 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розділом V Регламенту роботи виконавчого комітету Попільнянської селищної ради VІІІ скликання:

1.Скликати засідання виконавчого комітету 11.01.2023 р. о 10.00 годині в приміщенні адмінбудинку.

2. Внести на розгляд виконавчого комітету питання:

1) Звіт про роботу адміністративної комісії виконавчого комітету Попільнянської селищної ради за 2022 рік.

2) Звіт про роботу житлової комісії при виконавчому комітеті Попільнянської селищної ради за 2022 рік.

3) Звіт про роботу комісії з надання одноразової матеріальної допомоги за 2022 рік.

4) Звіт про роботу комісії з розгляду земельних спорів на території Попільнянської територіальної громади.

5) Про затвердження кількісного і персонального складу користувачів громадського пасовища – жителів села Соколів Брід.

6) Про затвердження Плану мобілізаційної підготовки та оборонних заходів Попільнянської селищної територіальної громади  на 2023 рік.

7) Про затвердження Плану основних заходів та завдань цивільного захисту Попільнянської селищної територіальної громади на 2023 рік.

8) Про повторний розгляд заяви Федорович Л.М.

9) Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 21.10.2022 року №72 «Про  затвердження Положення про житлову  комісію при виконавчому  комітеті Попільнянської селищної ради  та про склад житлової комісії».

10) Про надання соціального житла.

11) Про встановлення розміру плати за соціальне житло.

12) Про встановлення ТОВ «ТЕПЛОДАР-2014» тарифу на теплову енергію, вироблену з використанням альтернативних джерел енергії, на 2023рік.

13) Про затвердження тарифу та планової рентабельності комунального

підприємства ремонтно-експлуатаційних послуг на 2023 рік.

14) Про клопотання щодо представлення багатодітної матері Нанівської С. П. до присвоєння почесного звання «Мати-героїня».

15) Про організацію суспільно корисних робіт на території Попільнянської територіальної громади.

16) Про затвердження інформаційних карток соціальних послуг, які надаються відділеннями комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Попільнянської селищної ради».

17) Про створення комісії по визначенню на конкурсних засадах уповноважених аптечних установ та лікувально-профілактичних, стоматологічних закладів для пільгового медичного обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

18) Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 11.12.2020 № 89 " Про  утворення опікунської ради при виконавчому комітеті Попільнянської селищної ради з питань опіки та піклування над повнолітніми недієздатними та обмежено дієздатними особами.

19) Про  надання  матеріальної допомоги.

20) Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 21.03.2017 № 43 «Про створення адміністративної комісії та затвердження Положення про адміністративну комісію виконавчого комітету Попільнянської селищної ради».

21) Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 26.01.2022 № 22 «Про уповноваження посадових осіб на складання протоколів про адміністративні правопорушення».

3. Засідання виконавчого комітету провести з дотриманням вимог розпорядження селищного голови від 25.02.2022 № 13 «Про запровадження особливого режиму роботи органів влади в умовах воєнного стану».

4. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

О.О. Можарівський