Про скликання засідання виконавчого комітету Попільнянської селищної ради

Дата: 10.02.2023 15:45

Керуючись статтями 42, 53 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розділом V Регламенту роботи виконавчого комітету Попільнянської селищної ради VІІІ скликання:

1.Скликати засідання виконавчого комітету 22.02.2023 р. о 10.00 годині в приміщенні адмінбудинку.

2. Внести на розгляд виконавчого комітету питання:

1) Про внесення змін до Схеми розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території смт Попільня.

2) Про надання дозволу на розташування тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності.

3) Про затвердження норм надання послуг з вивезення твердих побутових відходів.

4) Про затвердження кількісного і персонального складу користувачів громадських пасовищ на території Попільнянської селищної територіальної громади.

5) Про схвалення Програми розвитку земельних відносин та охорони земель на території Попільнянської територіальної громади на 2023-2025 роки.

6) Про встановлення плати за користування громадськими пасовищами на території Попільнянської територіальної громади.

7) Про утворення надзвичайної протиепізоотичної комісії виконавчого комітету Попільнянської селищної ради.

8) Про затвердження протоколу засідання конкурсної комісії по визначенню на конкурсних засадах уповноважених аптечних установ та лікувально-профілактичних, стоматологічних закладів для пільгового медичного обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

9) Про затвердження попереднього висновку стосовно відповідності інтересам та потребам територіальної громади пропозиції щодо ініціювання співробітництва територіальних громад.

10) Про надання дозволу на укладання та підписання договору про поділ спадкового майна Пейчевій-Пасічник О.І.

11) Про надання дозволу на укладання та підписання договору про поділ спадкового майна Гейдор А.В.

12) Про зняття з квартирного обліку.

3. Засідання виконавчого комітету провести з дотриманням вимог розпорядження селищного голови від 25.02.2022 № 13 «Про запровадження особливого режиму роботи органів влади в умовах воєнного стану».

4. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

О.О. Можарівський