Про скликання двадцять третьої сесії Попільнянської селищної ради

Дата: 13.02.2023 11:29

Відповідно ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст.  10, 11, 21, 22 Регламенту роботи Попільнянської селищної ради VIII скликання, затвердженого рішенням ради від 22.12.2020 № 34 (зі змінами):

1. Скликати двадцять третю сесію Попільнянської селищної ради VIII  скликання 24 лютого 2023 року о 10.00 годині у великій залі адмінприміщення.

2. На розгляд Попільнянської селищної ради внести питання:

1) Про надання згоди на організацію співробітництва територіальних громад у сфері охорони здоров’я.

2) Про затвердження Програми соціальної підтримки військовослужбовців, працівників Збройних Сил України, Національної гвардії України, Служби безпеки України, інших силових структур, розміщених на території громади, що брали участь у антитерористичній операції, членів їх сімей на 2023 рік.

3) Про затвердження Програми розвитку Попільнянської ДПІ Головного управління Державної податкової служби у Житомирській області щодо функціонування сервісного центру обслуговування платників податків на 2023-2024 роки».

4) Про затвердження Програми зайнятості населення Попільнянської селищної ради на 2023 – 2026 роки.

5) Про затвердження Програми розвитку земельних відносин та охорони земель на території Попільнянської територіальної громади на 2023-2025 роки.

6) Про внесення змін до Програми надання одноразової матеріальної допомоги населенню Попільнянської селищної територіальної громади на 2021-2025 роки.

7) Про внесення змін до Програми розвитку комунального підприємства «Гарант» територіальної громади смт Попільня та забезпечення належного утримання майна комунальної власності на 2023-2025 роки.

8) Про затвердження Положення про порядок обробки та захисту персональних даних у апараті та виконавчих органах Попільнянської селищної ради.

9) Про затвердження Положення про офіційний веб-сайт Попільнянської селищної ради у інформаційній мережі Інтернет.

10) Про внесення змін до рішення ради від 18.11.2020 № 25 «Про утворення виконавчого комітету ради, визначення його чисельності та затвердження персонального складу».

11) Про затвердження звіту про виконання бюджету Попільнянської селищної територіальної громади за 2022 рік.

12) Про внесення змін до бюджету Попільнянської селищної територіальної громади на 2023 рік.

13) Про внесення змін до рішення ради від 11.11.2022 № 555 «Про затвердження плану діяльності Попільнянської селищної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2023 рік».

14) Про надання дозволу на безоплатну передачу майна.

15) Про внесення змін та доповнень до Переліків об’єктів комунальної власності.

16) Про надання дозволу на приватизацію об’єкта.

17) Про затвердження акта приймання-передачі окремого індивідуально визначеного майна до комунальної власності Попільнянської селищної територіальної громади.

18) Про затвердження розпоряджень селищного голови.

19) Про надання дозволу на розроблення детального плану територій земельної ділянки.

20) Про затвердження технічних документацій  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) з метою передачі у власність.

21) Про затвердження технічних документацій  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) (земельних часток (паїв)) з метою передачі у власність.

22) Про затвердження технічних документацій  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) з метою передачі в користування на умовах оренди.

23) Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок з метою передачі в постійне користування.

24) Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі в користування на умовах оренди.

25) Про затвердження звітів про експертну грошову оцінку земельних ділянок несільськогосподарського призначення.

26) Про надання дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельних ділянок в натурі (на місцевості) з метою передачі у власність.

27) Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі в користування на умовах оренди.

28) Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на аукціон.

29) Про розмежування земельних ділянок за цільовим призначенням.

30) Про внесення змін до рішень ради.

31) Про припинення договору оренди землі.

32) Про укладання договорів оренди землі.

33) Про приведення у відповідність договору оренди землі в комплексі з розташованим на ній водним об’єктом.

34) Про створення громадського пасовища.

35) Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок з метою продажу права оренди на земельних торгах.

36) Про затвердження технічної документації по визначенню нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

37) Про надання дозволу на купівлю-продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення.

3. У ході підготовки до двадцять третьої сесії Попільнянської селищної ради восьмого скликання провести засідання постійних комісій згідно графіка.

4. З метою запобігання поширенню коронавірусу СОVID-2019, засідання ради провести з дотриманням відповідних обмежувальних протиепідемічних заходів.

5. На пленарне засідання ради запросити депутатів Попільнянської селищної ради, Житомирської районної ради, Житомирської обласної ради, старост, начальників відділів селищної ради, керівників окремих підприємств, установ, організацій.

Селищний голова                                                         О.О. Можарівський