ПЕРЕТВОРІТЬ СВОЮ ЛЮТЬ НА ЗБРОЮ, ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО ЛАВ «ГВАРДІЇ НАСТУПУ»!

Дата: 15.02.2023 15:55

Прийшов час повертати своє. Перетворіть свою лють на зброю, долучайтеся до лав «Гвардії наступу»!

Завдання добровольців — служити у відповідних гвардіях та брати участь у деокупації територій. Проте, на відміну від ЗСУ, добровольці будуть займатися не штурмом, а радше зачисткою територій.

Основні вимоги до добровольців – це висока вмотивованість та задовільний стан фізичного здоров’я.

Жителі Житомирського району продовжують вступати до лав «Гвардії наступу». Рекрутинговий центр працює та приймає охочих у приміщенні Центру надання адміністративних послуг Житомирської міської ради у форматі «Прозорий офіс» за адресою: м. Житомир, пл. Польова, 8.

Також можна звернутися на гарячу лінію (080 010 00 20) або подати свою заявку через офіційний сайт. І вже там опрацьовуються анкети відповідно до того підрозділу, який обрав доброволець.