20 лютого – День пам’яті Героїв Небесної Сотні

Дата: 20.02.2023 15:21

Сьогодні, 20 лютого, у День Героїв Небесної Сотні ми згадуємо імена своїх Героїв – людей великої громадянської та національної відваги, які пожертвували своїм життям за наше майбутнє, є для українців прикладом патріотизму та надихають сучасних захисників України мужньо відстоювати незалежність нашої держави.

Цьогорічні заходи проходять під гаслом «Небесна Сотня – перші Герої російсько-української війни».

Небесна Сотня зайняла своє гідне місце в історії багатовікових визвольних змагань українського народу. Курс на європейську та євроатлантичну інтеграцію України, за що боролися Герої Небесної Сотні та активісти Революції Гідності, є незмінним, як і прагнення України закінчити перемогою війну з російським агресором, відновити свою територіальну цілісність та побудувати сучасну процвітаючу європейську державу.

Довідково. День Героїв Небесної Сотні встановлено Указом Президента України від 11.02.2015 № 69/2015 «Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні».