#ГВАРДІЯНАСТУПУ: ХОЧУ, ЩОБ ДІТИ ЖИЛИ У ВІЛЬНІЙ УКРАЇНІ, – ДОБРОВОЛЕЦЬ БРИГАДИ “ЛЮТЬ” ІЗ ЖИТОМИРЩИНИ

Дата: 27.02.2023 14:33

У Житомирській області триває набір добровольців до штурмових бригад “Гвардії наступу”, зокрема до підрозділу Нацполіції “Лють”.

Серед тих, хто прийшов на співбесіду з членами поліцейської комісії у Головному управлінні Нацполіції Житомирщини, 47-річний Микола В’ячеславович – медик за першою освітою та інженер-механік – за другою.

З паном Миколою поспілкувалися працівники відділу комунікації поліції Житомирської області.

Чоловік разом із дружиною Наталією виховують четверо дітей: найстаршому Іллі – 17 років, Миколі – 15, донькам Лізі та Марії – 12 та 8. До багатодітного батька поставилися з повагою, допоки до військкомату не запрошували.

Однак сидіти вдома у ті буремні дні Микола В’ячеславович все одно не став, за кілька днів розпочав разом із поліцейськими чергувати на блокпостах.

Потім долучився до громадської організації «Військові капелани» і разом із ними їздив на Запоріжжя, Харківщину та Донеччину з волонтерською допомогою.

“Найскладніше у цих поїздках був момент прощання з бійцями, коли усвідомлюєш, що ти повертаєшся у мирне і відносно безпечне життя, а вони залишаються там… під обстрілами… Я кілька днів потому щоразу ходив сам не свій“, – згадує пан Микола.

Він розповів, що завжди учив дітей бути чесними та уміти за себе постояти, обидва сина займаються вільною боротьбою і вже мають певні досягнення. Цим же спортом колись захоплювався і сам чоловік.

“Хочу, щоб діти жили у вільній, соборній, красивій Україні. Звісно, що є страх, але його треба перебороти. Не можна, щоб усі злякалися та чекали, допоки ця орда дійде до їх домівок”, – зауважив Микола В’ячеславович.

Він додав, що хотів би, аби діти не знали цих жахіть війни, але вона уже зовсім поряд, тому треба захищати країну.

“А штурмова бригада якраз і дає мені таку можливість – стати захисником. Обрав поліцейську «Лють» свідомо, оскільки маю знайомих і досвід теж”, – наголосив пан Микола.

Микола В’ячеславович сподівається, що його знання і навички знадобляться для захисту України. Чоловік переконаний, що його вибір правильний. І одним з аргументів називає пам’ять про побратимів.

“Смерті побратимів мають бути недаремні і за них буде помста”, – сказав він.

Тож невдовзі чоловік разом з іншими добровольцями розпочнуть практичну підготовку на полігонах.

Як повідомлялося раніше, охочі потрапити до лав «Гвардії наступу» повинні заповнити анкету на сайті або зателефонувати за номером 080 010 00 20.

Жителі Житомирщини також можуть подати заявку в ЦНАПах області:

м. Житомир;

м. Бердичів;