Про скликання засідання виконавчого комітету Попільнянської селищної ради

Дата: 15.03.2023 16:51

Керуючись статтями 42, 53 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розділом V Регламенту роботи виконавчого комітету Попільнянської селищної ради VІІІ скликання:

1.Скликати засідання виконавчого комітету 24.03.2023 р. о 10.00 годині в приміщенні адмінбудинку.

2. Внести на розгляд виконавчого комітету питання:

1) Про утворення евакуаційної та евакоприймальної комісії Попільнянської селищної ради в новому складі.

2) Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 10.12.2021 № 203 «Про утворення комісії з питань безпечної життєдіяльності населення та затвердження Положення про неї».

3) Про утворення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Попільнянської селищної ради  в новому складі.

4) Про заходи щодо комплектування Збройних Сил України військовослужбовцями за контрактом.

5) Про утворення комісії по обороні та мобілізаційній роботі Попільнянської  селищної ради в новому складі.

6) Про надання матеріальної допомоги.

7) Про затвердження умов продажу об’єкта малої приватизації комунальної власності Попільнянської селищної ради.

8) Про надання дозволу Гончаруку А.С. на укладання  та підписання договору дарування нерухомого майна.

9) Про надання дозволу Москалику В.В. на укладання  та підписання договору купівлі-продажу земельної ділянки сільськогосподарського призначення від імені  його малолітньої доньки.

10) Про затвердження списків черговості громадян, які потребують поліпшення житлових умов.

11) Про розгляд заяви Баховської Я.Ю.

12) Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 26.01.2022  № 22 «Про уповноваження посадових осіб на складання протоколів про адміністративні правопорушення».

3. Засідання виконавчого комітету провести з дотриманням вимог розпорядження селищного голови від 25.02.2022 № 13 «Про запровадження особливого режиму роботи органів влади в умовах воєнного стану».

4. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

О.О. Можарівський