Попільнянська селищна рада
Житомирська область, Житомирський район

Увага! Конкурс!

Дата: 30.03.2023 16:00
Кількість переглядів: 156

Фото без опису

Відділ капітального будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства Попільнянської селищної ради (далі – Організатор) оголошує конкурс з перевезення пасажирів на приміському автобусному маршруті загального користування, який не виходить за межі території Попільнянської громади (далі - конкурс).

Конкурс проводиться відповідно до вимог Закону України «Про автомобільний транспорт», Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 № 1081(зі змінами), Наказ від 14.03.2023 №14-ОД «Про проведення конкурсу на перевезення пасажирів на приміському автобусному маршруті загального користування Попільня - Соколів Брід, який не виходить за межі території Попільнянської громади».

Перелік об’єктів конкурсу з перевезення пасажирів автомобільним транспортом на приміському автобусному маршруті загального користування, який не виходить за межі території Попільнянської громади:

№з/п

№ маршруту

Найменування кінцевих зупинок

Кількість автотранспортних засобів

Режим руху автобусів

Періодичність виконання перевезень

1

111(П)

Попільня АС – Соколів Брід

1

Звичайний

щоденно

Умови конкурсу з перевезення пасажирів на приміському автобусному маршруті загального користування, який не виходить за межі території Попільнянської громади (далі – Умови), затверджені Наказом №14-ОД від 14.03.2023 р. (розміщені на сайті Попільнянської селищної ради https://popilnyanska-gromada.gov.ua.

Кінцевий строк прийняття документів для участі в конкурсі – до 17 год. 00 хв. 01.05.2023 р.

Документи на конкурс подаються до Попільнянської селищної ради за адресою: 13000, смт Попільня, вул. Б. Хмельницького, 7, каб. 203 відділ капітального будівництва, архітектури і житлово-комунального господарства Попільнянської селищної ради або електронною поштою - popilnya-gkh@ukr.net. Режим роботи: з пн. – пт. – з 8-00 до 17-00. Перерва на обід – з 12-00 до 13-00.

Перелік документів для участі у конкурсі визначений ст. 46 Закону України «Про автомобільний транспорт» та п. 29 Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 № 1081.

Для участі у конкурсі перевізник-претендент подає окремо щодо кожного об’єкта конкурсу такі документи:

заяву претендента встановленого зразка із зазначенням автобусного маршруту загального користування, на якому має намір працювати претендент;

анкету про участь у конкурсі;

відомості про автобуси, які будуть використовуватися на маршруті, разом з копіями сертифікатів відповідності та екологічності;

відомості про додаткові умови обслуговування маршруту;

копію податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку (форма № 1ДФ) за останній квартал.

Документи, подані перевізником-претендентом для участі в конкурсі, пронумеровуються, прошнуровуються, підписуються автомобільним перевізником або уповноваженою особою автомобільного перевізника із зазначенням кількості сторінок цифрами і словами. 

Документи для участі в конкурсі подаються перевізником-претендентом у двох закритих конвертах.

Конверт з позначкою «№ 1», який містить документи для участі в конкурсі, відкривається наступного дня після закінчення їх прийняття.

Конверт з позначкою «№ 2», який містить документи з інформацією про те, на який об'єкт конкурсу подає документи перевізник-претендент, відкривається під час засідання конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників.

Організатор укладає з переможцем конкурсу договір про перевезення пасажирів на 5 років, у разі відсутності в нього автотранспортних засобів, що відповідають Умовам – на 1 рік.

Видача бланків документів для участі в конкурсі здійснюється за адресою: смт Попільня, вул. Б. Хмельницького, 7, відділ капітального будівництва, архітектури і житлово-комунального господарства Попільнянської селищної ради у час, визначений для прийому документів на конкурс, до кінцевого строку прийняття документів. Перевізники-претенденти можуть використовувати бланки документів для участі в конкурсі, що затверджені Порядком проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 № 1081.

Місце проведення конкурсу: смт Попільня вул. Б. Хмельницького, 7, великий зал засідань ІІІ поверх. Початок конкурсу – об 10-00 год. 16.05.2023 р.

 У разі відсутності керівника перевізника – претендента на конкурсі його інтереси може представляти особа, яка має довіреність, видану перевізником - претендентом.

Плата за участь у конкурсі не стягується.

Для довідок з питань проведення конкурсу звертатися за телефоном: (04137)5-11-80 або електронною поштою (звертатися за електронною адресою: popilnya-gkh@ukr.net).

Запрошуємо усіх охочих перевізників-претендентів взяти участь у конкурсі!

Документи, які надійшли до Організатора після встановленого терміну, не розглядаються.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь