Літній відпочинок дітей

Дата: 06.06.2023 16:22

Закінчився ще один рік навчання під час військових дій у нашій країні. Нелегко давалося освоєння програмового матеріалу у зв’язку з частими бомбардуваннями території України. Заклади освіти громади застосовували різні форми і методи навчання. Найважче було молодшим школярам, які найбільше потребують індивідуальної уваги.

Відділ освіти Попільнянської селищної ради разом з керівниками закладів освіти організували проведення літнього відпочинку для учнів 1 – 4 класів без організації харчування.  В 11 навчальних закладах, де наявні укриття, працюють тематичні табори організованого дозвілля, в яких відпочивають 495 молодших школярів.  Кожен заклад обрав для себе певний напрям і план, які сподіваються виконати за 7 робочих днів по 4 години щоденно.  Працівники таборів намагаються організувати цікаві заняття, аби діти відпочили, повторюючи теми української мови, читання, природознавства, розбавляючи їх фізкультхвилинками, рухливими іграми, спортивними змаганнями. До проведення цікавих занять долучаються працівники аматорських цирку і зоопарку, а члени релігійних громад проводять з дітьми цікаві конкурси із врученням призів. Відбуваються поїздки до сусідніх сіл, громад і областей у музеї і природні парки.

Бажаємо всім школярам весело провести дозвілля у пришкільних таборах!