Відбулася нарада керівників закладів та установ освіти Попільнянської громади

Дата: 12.06.2023 14:22

Відповідно до річного плану відділу освіти Попільнянської селищної ради  8 червня 2023 року відбулася планова нарада керівників закладів та установ освіти громади. На нараду були запрошені: 10 керівників закладів дошкільної освіти, 13 керівників закладів загальної середньої освіти, керівник закладу позашкільної освіти, керівник інклюзивно-ресурсного центру, керівник та консультанти Попільнянського центру професійного розвитку педагогічних працівників. На засіданні розглянули такі питання:

1. Про стан кадрового забезпечення закладів освіти Попільнянської селищної ради  (доповідач Катерина ПЕНЬКІВСЬКА, консультант ПЦПРПП).
  2. Про організацію безпечного освітнього середовища в закладах освіти Попільнянської селищної ради  (доповідачі Василь ІЛЬЇН, начальник відділу освіти Попільнянської селищної ради, Віктор СТЕПАНЮК, )
  3. Про підготовку закладів дошкільної освіти до роботи в оздоровчий період (доповідач Тетяна ЛІСОВА, головний спеціаліст відділу освіти Попільнянської селищної ради).
  4. Різне: Про підготовку закладів та установ освіти громади до нового навчального року.