УВАГА! ВІЗЬМІТЬ УЧАСТЬ У ФОТОЧЕЛЕНДЖІ ДО ДНЯ БАТЬКА

Дата: 15.06.2023 08:38

Відповідно до Указу Президента України від 18 травня 2019 року               № 274/2019 «Про День батька», у третю неділю червня в Україні відзначають День батька. Мета Указу, створення сприятливих умов для зміцнення інституту сім'ї як основи суспільства і визнання на державному рівні ролі батька у вихованні дітей.

З метою сприяння утвердженню сімейних цінностей, Управлінням національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської ОВА  з 12 по 18 червня 2023 року в рамках обласного освітньо-виховного заходу «В серцях назавжди» проводитиметься челендж «Мій батько, найкращий у світі».

Запрошуємо молодь долучитися до заходу, надіславши художні фотографії з батьком на електронну адресу: molodi@msdep.zht.gov.ua для подальшого виготовленням вищевказаним Управлінням відеоролика, присвяченого Дню батька (фотографії надсилати до 15 червня включно, вказавши власну адресу, ім’я та прізвище, контактний телефон).