Відбулося засідання 27 сесії Попільнянської селищної ради

Дата: 23.06.2023 11:49

23 червня 2023 року відбулося пленарне засідання 27 сесії Попільнянської селищної ради восьмого скликання під головуванням селищного голови Олега Можарівського.

Перед початком сесії присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять усіх загиблих у війні росії проти України.

Розпочали розгляд питань порядку денного з доповіді заступника начальника відділення поліції №2 Житомирського районного управління поліції Віталія Макогона про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку на території Попільнянської територіальної громади в першому півріччі 2023 року.

Одним із основних питань засідання сесії було встановлення місцевих податків та зборів на території Попільнянської  селищної ради. Депутати затвердили на 2024 рік такі податки та збори: плату за землю, податок на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки, єдиний податок, транспортний податок, ставки податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки, ставки земельного податку, туристичний збір.

У зв’язку з кадровими змінами в Попільнянській селищній раді були внесені зміни до структури виконавчих органів Попільнянської селищної ради.

Окрім того, прийнято ряд і інших важливих рішень, а саме:

• внесено зміни до бюджету Попільнянської селищної територіальної громади на 2023 рік;
  • затверджено Положення комунальної установи «Трудовий архів» та призначено начальника цієї установи;
  • призначено директора комунального підприємства ремонтно-експлуатаційних послуг Попільнянської селищної ради;
  • затверджено план роботи селищної ради на ІІ півріччя 2023 року.

Серед інших питань порядку денного депутати розглянули блоки майнових та земельних питань, в результаті чого були  прийняті відповідні рішення.

Ознайомитись із текстами рішень та результатами поіменного голосування можна буде після їх оприлюднення на офіційному сайті Попільнянської селищної ради.