Про скликання двадцять дев’ятої сесії Попільнянської селищної ради

Дата: 18.07.2023 11:50

Відповідно ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст.  10, 11, 21, 22 Регламенту роботи Попільнянської селищної ради VIII скликання, затвердженого рішенням ради від 22.12.2020 № 34 (зі змінами):

1. Скликати двадцять дев’яту сесію Попільнянської селищної ради VIII  скликання 28 липня 2023 року о 10.00 годині у великій залі адмінприміщення.

2. На розгляд Попільнянської селищної ради внести питання:

1) Про початок повноважень депутата Попільнянської селищної ради.

2) Про внесення змін до рішення ради від 18.11.2020 № 4 «Про постійні комісії Попільнянської селищної ради».

3) Про схвалення проєкту договору про співробітництво територіальних громад у сфері охорони здоров’я.

4) Про погодження звільнення заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Суботенка Р.В.

5) Про затвердження Положення про порядок встановлення пам’ятних знаків, меморіальних, анотаційних дощок на території Попільнянської громади.

6) Про внесення змін до Програми забезпечення відкритості в діяльності Попільнянської селищної ради на 2021-2025 роки.

7) Про затвердження Порядку розміру плати та надання пільг щодо плати за навчання у навчальному закладі «Попільнянська мистецька школа ім. Касяна Євченка» Попільнянської селищної ради.

8) Про внесення змін до бюджету Попільнянської селищної територіальної громади на 2023 рік.

9) Про внесення змін до Програми соціально-економічного та культурного розвитку Попільнянської селищної територіальної громади на 2023 рік.

10) Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельних ділянок.

11) Про надання дозволу на безоплатну передачу майна.

12) Про надання дозволу на списання комунального майна.

13) Про звільнення від орендної плати на період воєнного стану.

14) Про затвердження штатного розпису комунальної установи «Трудовий архів» Попільнянської селищної ради.

15) Про затвердження технічних документацій  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) з метою передачі у власність.

16) Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки.

17) Про надання дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельних ділянок в натурі (на місцевості) з метою передачі у власність.

18) Про надання дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельних ділянок в натурі (на місцевості) з метою передачі в користування на умовах оренди.

19) Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки з метою передачі в користування на умовах оренди.

20) Про  надання дозволу на розроблення технічної документації  із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки.

21) Про розмежування земельних ділянок за цільовим призначенням.

22) Про припинення договору оренди землі.

23) Про укладання договорів оренди землі.

24) Про проведення земельних торгів у формі електронного аукціону з продажу права оренди земельних торгів

25) Про затвердження акту погодження меж земельної ділянки із суміжними землекористувачами.

3. У ході підготовки до двадцять дев’ятої сесії Попільнянської селищної ради восьмого скликання провести засідання постійних комісій згідно графіка.

4. На пленарне засідання ради запросити депутатів Попільнянської селищної ради, Житомирської районної ради, Житомирської обласної ради, старост, начальників відділів селищної ради, керівників окремих підприємств, установ, організацій.

Селищний голова                                                         О.О. Можарівський