З днем медичного працівника!

Дата: 27.07.2023 09:20

Шановні медичні працівники!

День медичного працівника – це ще одна чудова нагода подякувати за вашу щоденну важливу і нелегку працю, за ваші зусилля і старання, за врятовані життя, особливо в такий нелегкий час, час коли триває кровопролитна війна з російськими варварами.

Реалії сьогодення такі, що битва з ворогом триває на всіх фронтах, в тому числі і на медичному.

Тож від усієї громади дякую вам, шановні медичні працівники, за те, що ви швидко, а саме головне професійно мобілізувалися на допомогу нашим військовим, на допомогу внутрішньо-переміщеним особам, на допомогу усім мешканцям громади.

Бажаю усім, перш за все, Перемоги, мирного неба, здійснення ваших найзаповітніших мрій.

Бережіть себе!

Разом переможемо!

З повагою

Попільнянський селищний голова                                                     Олег Можарівський