З Днем Незалежності України!

Дата: 24.08.2023 08:26

Шановна громадо!

24 серпня ми відзначаємо найвизначніше державне свято - День Незалежності – і не просто відзначаємо, ми його виборюємо! Останні півтора року ми вдень та вночі змушені захищати своє право бути українцями, жити на своїй землі за своїми законами. Вісімнадцять місяців ми платимо криваву данину за свободу та суверенність, але водночас стаємо сильнішими, усвідомлюючи себе єдиною нацією.

Зараз усі ми прагнемо одного – Перемоги, гуртуємося, аби її наблизити, зробити неминучою. І вона неодмінно настане!

Розуміння важливості боротьби для майбутнього наших дітей та онуків, для безпеки та демократії додає нам сил та впевненості.

Бажаю усім і кожному віри в нашу Перемогу, надії на кращі часи, завжди бути патріотами України!

Нехай свято Незалежності, яке в ці буремні дні наповнюється новим змістом, принесе в домівки всіх українців мир, добробут та процвітання!

Слава Україні! Героям слава!

З повагою,

Попільнянський селищний голова                    Олег Можарівський