З Днем знань!

Дата: 01.09.2023 08:42

1 вересня - свято першого дзвоника, день знань!

Це особливо урочистий та бентежний день, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і водночас нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.

Жодні перешкоди не в змозі зруйнувати або завадити прагненню нашого молодого покоління впевнено йти цим шляхом до нових звершень, до перемог.

Тож наперекір ворогу вдруге розпочинається навчальний рік в умовах війни.

Бажаємо усім здобувачам освіти підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Переконані, ваші здібності, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті. Хай буде все добре, хай буде менше тривог!

З новим навчальним роком, успіхів вам, наші діти!