Представників бізнесу запрошують на онлайн-презентацію грантів від «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП»

Дата: 04.09.2023 14:58

Німецька федеральна компанія з міжнародної співпраці «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ)
GmbH» реалізує в Україні одну із програм міжнародної співпраці заради економічного розвитку «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини.

Програма спрямована на підтримку економічної стійкості, відновлення та зростання України, створення кращих умов для малих та середніх підприємств, а також підтримку інновацій та експорту.
5 вересня відбудеться онлайн-презентація грантів для мікро-, малих та середніх підприємств України з метою відновлення та
посилення стійкості їх господарської діяльності в умовах війни.

Дата та час проведення заходу: 5 вересня (вівторок), 11:00-12:30.
Формат: онлайн за посиланням https://events.teams.microsoft.com/event/8c130c08-c295-4109-839b873fd2f21367@331b327e-8308-4746-9933-fcd0eac38ff0.
Тривалість заходу: 1,5 години.

Попередня реєстрація обов’язкова, прийом заявок відкритий до 4 вересня 2023 року (23:59): https://forms.gle/uARpsZfjKZv8duKs7.