Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day»

Дата: 15.09.2023 09:53

Щороку в третью суботу вересня проходить акція Всесвітній день прибирання «World  Cleanup Day», участь у якому приймає понад 190 країн. Цього року акція відбувається під гаслом: « Хай небо буде мирним, а Україна чистою». Основною метою є формування культури і чистоти нашої країни, правильного поводження з відходами та відповідального споживання ресурсів серед громадян. Закликаємо всіх небайдужих  громадян нашої громади  прийняти участь в акції благоустрою, а саме, прибирання  прибудинкових територій, установ та організацій, закладів освіти, цифрове прибирання онлайн, сортування вторинної сировини та здача на перероблення.

Давайте не будемо байдужими та обєднаємо свої  зусилля  заради екологічного майбутнього, адже кожен із нас українець, а ми нація яка повинна мати чисте довкілля.

Отож нехай небо буде мирним, а  наша Україна чистою!!