17 вересня в Україні відзначається День усиновлення

Дата: 15.09.2023 17:23

Цей день є символом милосердя і добра до людей.

Усиновлення, опіка дитини–сироти – це важливий та ідповідальний крок, який потребує великої духовної сили, віри, надії, любові та мудрості.

Усиновлення – це особлива дорога батьківства. Благородна і складна, переповнена емоціями, очікуваннями, тривогами. Усиновлювачі заслуговують на велику повагу та пошану оточуючих.

Аби дитинство було безтурботним, радісним і щасливим, кожна дитина потребує батьківської любові, тепла та родинного затишку.

Відділ «Служба у справах дітей Попільнянської селищної ради» щиро вітає усіх усиновлювачів з цим прекрасним святом.

Дякуємо кожній родині, яка відкрила двері своєї домівки для сироти чи дитини, позбавленої батьківського піклування. Це прояв милосердя і любові до дітей. Ми пишаємося вами!
Нехай Господь Бог благословить Ваші сім’ї добром, любов’ю, родинним щастям та достатком.