Про скликання засідання виконавчого комітету Попільнянської селищної ради

Дата: 13.10.2023 15:58

Керуючись статтями 42, 53 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розділом V Регламенту роботи виконавчого комітету Попільнянської селищної ради VІІІ скликання:

1. Скликати засідання виконавчого комітету 24.10.2023 р. о 09.00 годині в приміщенні адмінбудинку.

2. Внести на розгляд виконавчого комітету питання:

1. Про затвердження Регламенту виконавчого комітету Попільнянської селищної ради.

2. Про затвердження графіка особистого прийому громадян селищним головою, секретарем ради, першим заступником селищного голови та керуючим справами (секретарем) виконавчого комітету.

3. Про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Попільнянської селищної територіальної громади на 2023 рік за І півріччя 2023 року.

4. Про виконання бюджету Попільнянської селищної територіальної громади на 2023 рік за І півріччя 2023 року.

5. Про стан ведення Реєстру територіальної громади.

6. Про затвердження висновку щодо визначення способу участі у вихованні та порядку побачення Ковтуна В.С. із малолітнім сином Ковтуном Н.В.

7. Про надання дозволу Колеснікову Л.Ю. на укладання та підписання договору дарування нерухомого майна, в якому зареєстрована малолітня  дитина.

8. Про призначення піклувальника над неповнолітньою дитиною-сиротою Блінкевич А.В.

9. Про надання неповнолітній Блінкевич А.В. статусу дитини-сироти.

10. Про надання дозволу Москалику В.В. на укладання договору купівлі-продажу земельної ділянки сільськогосподарського призначення від імені малолітньої дитини.

11. Про надання висновку про доцільність позбавлення батьківських прав Мельничука О.М.

12. Про надання матеріальної допомоги.

13. Про утворення Координаційної ради з питань внутрішньо переміщених осіб.

14. Про затвердження розпорядження селищного голови від 15.08.2023 року №53 «Про створення координаційного центру підтримки цивільного населення в Попільнянській ТГ».

15. Про присвоєння поштової та фактичної адреси об’єктам нерухомого майна розташованим на території Попільнянської територіальної громади.

16. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету ради від 25.03.2020 №37  «Про затвердження Схеми розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території смт Попільня».

17. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету ради від 15.11.2019 №108 «Про створення архітектурно-містобудівної ради при виконавчому комітеті Попільнянської селищної ради та затвердження Положення про неї».

18. Про встановлення ТОВ «ТЕПЛОДАР-2014» тарифу на теплову енергію, вироблену з використанням альтернативних джерел енергії, на опалювальний період 2023-2024 років.

19. Про виконання рішення виконавчого комітету від 04.05.2023 № 60 «Про затвердження Плану заходів з підготовки об’єктів господарського комплексу та об’єктів соціальної сфери Попільнянської територіальної громади до роботи в осінньо-зимовий період 2023/24 року».

20. Про надання дозволу (погодження) на розташування тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності.

21. Про визнання рішення таким, що втратило чинність.

22. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 26.01.2022 № 31 «Про затвердження Порядку розгляду земельних спорів на території Попільнянської територіальної громади».

23. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 26.01.2022 № 22 «Про уповноваження посадових осіб на складання протоколів про адміністративні правопорушення».

24. Про виконання рішення виконавчого комітету від від 26.01.2022  № 22 «Про уповноваження посадових осіб на складання протоколів про адміністративні правопорушення».

25. Про квартирний облік.

26. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 21.10.2022 року № 72 «Про затвердження Положення про житлову комісію при виконавчому комітеті Попільнянської селищної ради та про склад житлової комісії».

3. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

О.О. Можарівський