Дата: 25.10.2023 13:43

27 жовтня 2023 року в селищі Попільні відбудеться виїзний прийом громадян представниками Національної поліції України:

• начальником управління головної інспекції ГУНП в Житомирській області підполковником поліції Даньком Віктором Володимировичем;
  • старшим інспектором з особливих доручень відділу  уповноважених  з контролю за дотриманням прав людини в поліцейській діяльності (з дислокацією в Житомирській області) управління дотримання прав людини Департаменту Головної інспекції та дотримання прав людини Національної поліції України майором поліції Грабчук Катериною Володимирівною;
  • заступником начальника управління – начальником відділу підтримки управління головної інспекції ГУНП в Житомирській області майором поліції Шиманським Віталієм Станіславовичем.

Прийом розпочнеться об 11 годині 30 хвилин в залі засідань Попільнянської селищної ради, смт. Попільня, вул. Богдана Хмельницького, 7.

Після прийому громадян відбудеться робоча зустріч з активом Попільнянської територіальної громади, очільниками старостинських округів, представниками закладів освіти, медицини, надання адміністративних послуг тощо.

У зібранні також візьмуть участь:

• керівник відділення поліції № 2 Житомирського РУП ГУНП в Житомирській області майор поліції Мошківський Максим Олександрович;
  • заступник начальника – начальник СВ відділення поліції № 2 Житомирського РУП ГУНП в Житомирській області капітан поліції Шабатин Олександр Григорович;
  • начальник сектору превенції відділення поліції № 2 Житомирського РУП ГУНП в Житомирській області майор поліції Бохенко Володимир Олександрович.

Метою робочого форуму визначено ознайомлення з основними завданнями та функціями новоутвореного в регіоні підрозділу головної інспекції, встановлення відкритого діалогу між поліцією та громадськістю, обговорення нагальних питань забезпечення комплексного підходу до вирішення проблематики, пов’язаної з питаннями стабільного відчуття громадянами безпеки, а також узгодження додаткових заходів з покращення матеріально-технічного забезпечення поліцейських.

Мешканці та актив громади під час зустрічі матимуть змогу отримати від поліцейських вичерпні відповіді щодо якості надання поліцейських послуг відповідно до компетенції, обговорити пропозиції, клопотання, скарги щодо роботи правоохоронців.