Про скликання засідання виконавчого комітету Попільнянської селищної ради

Дата: 24.11.2023 14:53

Керуючись статтями 42, 53 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розділом V Регламенту роботи виконавчого комітету Попільнянської селищної ради VІІІ скликання:

1. Скликати засідання виконавчого комітету 01.12.2023 р. о 11.00 годині в приміщенні адмінбудинку.

2. Внести на розгляд виконавчого комітету питання:

1. Про надання висновку щодо визначення місця проживання малолітніх дітей Раус В.С. та Рауса В.С.

2. Про надання висновку про доцільність позбавлення батьківських прав Боримського С.А.

3. Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів Дубовій В.Є.

4. Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів Теременко Є.І.

5. Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів Єфремову Д.В., Лановенку А.В., Єфремову А.В.

6. Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів Якименко В.М.

7. Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів Скороход Д.С.

8. Про призначення опікуна над малолітньою дитиною Цівуном Д.О.

9. Про затвердження висновку щодо визначення місця проживання малолітньої дитини Жентімір А.Д.

10. Про надання дозволу Хлібник Л.В. на укладання та підписання договору дарування нерухомого майна.

11. Про надання дозволу Олехнович А.С. на укладання та підписання договору дарування нерухомого майна.

12. Про продовження Програми громадського здоров’я населення Попільнянської селищної територіальної громади на 2024-2026 роки.

13. Про продовження терміну дії Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2024-2025 роки.

14. Про схвалення проєкту Програми підвищення стійкості Попільнянської територіальної громади до кризових ситуацій, викликаних припиненням надання чи погіршенням якості важливих для життєдіяльності послуг або припиненням здійснення життєво важливих функцій на 2024-2026 роки.

15. Про продовження терміну дії Програми соціальної підтримки  та реабілітації інвалідів по зору на 2024-2025 роки.

16. Про схвалення проєкту Програми призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги на непрофесійній основі, на 2024-2027 роки.

17. Про доцільність призначення опікуном Пінчук Т.В.

18. Про схвалення проєкту Програми благоустрою населених пунктів Попільнянської селищної територіальної громади на 2024-2027 роки.

19. Про схвалення проєкту Програми підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних  будинків (ОСББ) на території Попільнянської селищної ради на 2024-2027 роки.

20. Про схвалення проєкту Програми «Питна вода Попільнянської селищної територіальної громади на 2024-2027 роки».

21. Про  схвалення проєкту  Програми поводження з безпритульними тваринами на території Попільнянської селищної територіальної громади на 2024-2027 роки.

22. Про план заходів Попільнянської селищної територіальної громади на 2024-2027 роки з реалізації Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2023 року.

23. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 21.10.2022 № 72 «Про затвердження Положення про житлову комісію при виконавчому комітеті Попільнянської селищної ради та її складу.

3. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

О.О. Можарівський