Відбулося засідання 35 сесії VIII скликання Попільнянської селищної ради

Дата: 06.12.2023 16:34

Сьогодні, 6 грудня, в залі засідань селищної ради відбулася тридцять п'ята сесія Попільнянської селищної ради під головуванням селищного голови Олега Можарівського.

На початку сесії присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять українців, які загинули у війні росії проти України. Після цього начальник 5 відділу Житомирського РТЦК та СП Володимир Гейдор вручив дітям загиблих захисників України Володимира Ніколайчука та Олександра Красюка Ордени «Богдана Хмельницького ІІІ ступеня» та «За мужність ІІІ ступеня» (посмертно).

На порядок денний сесійного засідання було  запропоновано 37 питань, які були попередньо вивчені членами постійних комісій, детально опрацьовані та рекомендовані на затвердження сесії селищної ради.

Питання стосувались: бюджету, комунальної власності, затвердження  програм, земельних відносин.

В результаті обговорення було ухвалено 37 рішень.