Про скликання тридцять шостої сесії Попільнянської селищної ради

Дата: 11.12.2023 16:49

Відповідно ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст.  10, 11, 21, 22 Регламенту роботи Попільнянської селищної ради VIII скликання, затвердженого рішенням ради від 22.12.2020 № 34 (зі змінами):

1. Скликати тридцять шосту сесію Попільнянської селищної ради VIII  скликання 22 грудня 2023 року о 10.00 годині у великій залі адмінприміщення.

2. На розгляд Попільнянської селищної ради внести питання:

1) Про початок повноважень депутата Попільнянської селищної ради.

2) Про внесення змін до рішення ради від 18.11.2020 № 4 «Про постійні комісії».

3) Про внесення змін до фінансового плану комунального некомерційного

підприємства «Попільнянська лікарня» Попільнянської селищної ради на 2024 рік.

4) Про внесення змін до бюджету Попільнянської селищної територіальної громади на 2023 рік.

5) Про затвердження Програми заходів національного спротиву  Попільнянської селищної територіальної громади на 2024-2025 роки.

6) Про затвердження Програми підтримки  П’ятого відділу Житомирського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Житомирської області на 2024-2025 роки.

7) Про затвердження Комплексної Програми соціального захисту населення Попільнянської територіальної громади на 2024-2025 роки.

8) Про затвердження структури, штатної чисельності та штатного розпису комунального некомерційного підприємства «Попільнянський центр первинної медико-санітарної допомоги» Попільнянської селищної ради.

9) Про встановлення батьківської плати за харчування дітей в закладах дошкільної освіти.

10) Про затвердження розміру грошової вартості харчування в закладах дошкільної освіти.

11) Про затвердження пільг та розміру грошової вартості харчування в закладах загальної середньої освіти.

12) Про затвердження бюджету Попільнянської селищної територіальної громади на 2024 рік.

13) Про затвердження Положення про архівний сектор Попільнянської селищної ради.

14) Про затвердження розпорядження селищного голови.

15) Про надання дозволу на безоплатну передачу майна.

16) Про встановлення меморіальних дощок.

17) Про затвердження детального плану територій земельної ділянки.

18) Про затвердження технічних документацій  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) з метою передачі у власність.

19) Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо інвентаризації земель.

20) Про затвердження технічної документації  з нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

21) Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки з метою зміни її цільового призначення.

22) Про надання дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельних ділянок в натурі (на місцевості) з метою передачі у власність.

23) Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) з метою передачі в користування на умовах оренди.

24) Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок з метою передачі в користування на умовах оренди.

25) Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок з метою продажу права оренди на земельних торгах.

3. У ході підготовки до тридцять шостої сесії Попільнянської селищної ради восьмого скликання провести засідання постійних комісій згідно графіка.

4. На пленарне засідання ради запросити депутатів Попільнянської селищної ради, Житомирської районної ради, Житомирської обласної ради, старост, начальників відділів селищної ради, керівників окремих підприємств, установ, організацій.

Селищний голова                                                         О.О. Можарівський