Про скликання тридцять восьмої сесії Попільнянської селищної ради

Дата: 12.02.2024 11:30

Відповідно ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст.  10, 11, 21, 22 Регламенту роботи Попільнянської селищної ради VIII скликання, затвердженого рішенням ради від 22.12.2020 № 34 (зі змінами):

1. Скликати тридцять восьму сесію Попільнянської селищної ради VIII  скликання 23 лютого 2024 року о 10.00 годині у великій залі адмінприміщення.

2. На розгляд Попільнянської селищної ради внести питання:

1) Про початок повноважень депутатів Попільнянської селищної ради.

2) Про внесення змін до рішення ради від 18.11.2020 № 4  «Про постійні комісії селищної ради».

3) Про роботу комунального некомерційного підприємства «Попільнянський центр первинної медико-санітарної допомоги».

4) Про затвердження на посаду заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів.

5) Про перейменування вулиць та провулків в населених пунктах Попільнянської громади.

6) Про затвердження цільової соціальної Програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на 2024 рік.

7) Про затвердження Програми соціального захисту населення Попільнянської селищної ради на 2024-2028 роки.

8) Про внесення змін до Програми підтримки комунального підприємства ремонтно-експлуатаційних послуг Попільнянської селищної ради на 2024-2025 роки.

9) Про затвердження звіту про виконання бюджету Попільнянської селищної територіальної громади на 2023 рік.

10) Про внесення змін до бюджету Попільнянської селищної територіальної громади на 2024 рік.

11) Про затвердження плану трансформації мережі закладів загальної середньої освіти Попільнянської селищної ради на 2024-2027 роки.

12) Про надання дозволу на безоплатну передачу майна.

13) Про надання дозволу на списання комунального майна.

14) Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності, які підлягають приватизації (відчуженню).

15) Про внесення змін до рішення ради від 10.05.2023 № 681 «Про надання дозволу на безоплатну передачу майна».

16) Про приватизацію комунального житлового фонду.

17) Про внесення змін та доповнень до Переліків об’єктів комунальної власності.

18) Про приватизацію об’єкта комунальної власності.

19) Про затвердження штатного розпису комунального підприємства «Гарант» територіальної громади смт Попільня.

20) Про надання дозволу на розроблення детального плану територій земельної ділянки.

21) Про звернення до Житомирської обласної військової адміністрації та Служби відновлення та розвитку інфраструктури у Житомирській області щодо ремонту дороги регіонального значення.

22) Про затвердження технічних документацій  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) з метою передачі у власність.

23) Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою передачі в користування на умовах оренди.

24) Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок з метою продажу права оренди на земельних торгах.

25) Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку земельних ділянок несільськогосподарського призначення.

26) Про затвердження переліку земельних ділянок які пропонуються для продажу, продажу права оренди на земельних торгах на території Попільнянської територіальної громади.

27) Про проведення земельних торгів у формі електронного аукціону з продажу права оренди земельних ділянок.

28) Про надання дозволу на розроблення  проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок з метою продажу права оренди на земельних торгах (аукціонах).

29) Про надання дозволу на розроблення  проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок з метою передачі в користування на умовах оренди.

30) Про надання дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо поділу земельних ділянок.

31) Про надання дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельних ділянок в натурі (на місцевості) з метою передачі у власність.

32) Про надання дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельних ділянок (часток (паїв)) в натурі (на місцевості).

33) Про надання дозволу на купівлю-продаж земельних ділянок для ведення фермерського господарства.

34) Про уточнення цільового призначення земельних ділянок.

35) Про припинення договору оренди землі.

36) Про укладання договорів оренди землі.

37) Про укладання додаткової угоди до договору оренди землі.

38) Про внесення змін до рішень ради.

39) Про надання згоди  на передачу земельних ділянок у суборенду.

40) Про розгляд заяви Туровського Д.О.

41) Про розгляд заяви Петраківської Н.І.

42) Про передачу земельних ділянок у спільну власність територіальних громад, сіл, селищ, міст області.

43) Про припинення права постійного користування  земельною ділянкою.

44) Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель.

45) Про внесення змін до рішення ради від 27.10.2023 № 821 «Про затвердження Програми надання одноразової матеріальної допомоги населенню Попільнянської селищної територіальної громади на 2021-2025 роки у новій редакції».

3. У ході підготовки до тридцять восьмої сесії Попільнянської селищної ради восьмого скликання провести засідання постійних комісій згідно графіка.

4. На пленарне засідання ради запросити депутатів Попільнянської селищної ради, Житомирської районної ради, Житомирської обласної ради, старост, начальників відділів селищної ради, керівників окремих підприємств, установ, організацій.

Селищний голова                                                         О.О. Можарівський