14 БЕРЕЗНЯ – ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОГО ДОБРОВОЛЬЦЯ

Дата: 14.03.2024 10:48

Фото без описуФото без опису

В Україні 14 березня відзначають День українського добровольця. Саме цього дня 2014 року перші 500 бійців-добровольців Самооборони Майдану почали формування добровольчого батальйону для захисту України від російської збройної агресії.

Добровольці - це тисячі звичайних українців, які у лютому 2022 року, з початком повномасштабного вторгнення, пішли у військкомати та тероборону. Серед них чимало й жителів нашої громади.

Сьогодні Попільнянський селищний голова Олег Можарівський привітав бійців Добровольчого формування територіальної оборони Попільнянської громади з Днем українського добровольця та вручив Грамоти Попільнянської селищної ради, а командир ДФТГ Володимир Литвинчук від імені голови Житомирської районної державної адміністрації та командира в/ч А 7307 вручив бійцям Подяки за зразкову службу, бойову готовність під час воєнного стану та сумлінне виконання обов’язків добровольця.

Самовідданість добровольців доводить, що спільними зусиллями ми зможемо очистити українську землю від російських окупантів, а День нашої Перемоги над ворогом стане однією з основ, на якій гартуватимуться нові покоління вільних українців.

Добровольці України, дякуємо вам!

Слава Україні!