Про скликання засідання виконавчого комітету Попільнянської селищної ради

Дата: 19.03.2024 10:41

Керуючись статтями 42, 53 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розділом ІІІ, V Регламенту виконавчого комітету Попільнянської селищної ради VІІІ скликання:

1. Скликати засідання виконавчого комітету 22 березня 2024 р. о 10.00 годині у великій залі адмінбудинку.

2. Внести на розгляд виконавчого комітету питання:

1) Про затвердження умов продажу об’єкта малої приватизації комунальної власності Попільнянської селищної ради

2) Про схвалення проекту програми соціально-економічного та культурного розвитку Попільнянської селищної територіальної громади на 2024-2025 роки.

3) Про затвердження графіка особистого прийому громадян селищним головою, секретарем ради, заступником селищного голови з питань діяльності виконавчих органів та керуючим справами (секретарем) виконавчого комітету.

4) Про надання дозволу Іванюку І.А. на укладання та підписання договору дарування нерухомого майна.

5) Про надання дозволу Мальчику М.І. на укладання та підписання договору дарування нерухомого майна.

6) Про затвердження висновку про визначення способу участі Літвінчука В.В. у вихованні малолітніх дітей.

7) Про затвердження висновку про доцільність позбавлення батьківських прав Солодкої Д.О.

8) Про затвердження висновку про доцільність позбавлення батьківських прав Косого А.А.

9) Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 26.01.2022 № 31 «Про затвердження Порядку розгляду земельних спорів на території Попільнянської територіальної громади»

10) Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 22.02.2023 № 36 «Про утворення Попільнянської селищної державної надзвичайної протиепізоотичної комісії»

12) Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 26.01.2022 № 22 «Про уповноваження посадових осіб на складання протоколів про адміністративні правопорушення».

13) Про уповноваження старости Саверецького старостинського округу

Плетенецької Л.Л. на вчинення нотаріальних дій  та посвідчення довіреностей.

14) Про встановлення розміру плати за соціальне житло.

15) Про втрату чинності рішення виконавчого комітету.

16) Про надання  матеріальної допомоги.

17) Про звільнення  Тихомірової Н. О. від  повноважень опікуна.

18) Про надання висновку щодо доцільності призначення опікуном  Тихомірова  В.А.

19) Про надання висновку щодо доцільності призначення опікуном Кобернюк І.А.

20) Про розгляд інформації  КУ «Ходорківський психоневрологічний інтернат» щодо використання коштів недієздатних підопічних.

21) Про затвердження протоколу конкурсної комісії по визначенню на конкурсних засадах уповноважених аптечних установ та лікувально-профілактичних, стоматологічних закладів для пільгового медичного обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

22) Про початок формування конкурсної комісії для обрання членів наглядової ради КНП «Попільнянська лікарня» Попільнянської селищної ради.

3. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

О.О. Можарівський