Про скликання тридцять дев’ятої сесії Попільнянської селищної ради

Дата: 01.04.2024 15:16

Відповідно ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст.  10, 11, 21, 22 Регламенту роботи Попільнянської селищної ради VIII скликання, затвердженого рішенням ради від 22.12.2020 № 34 (зі змінами):

1. Скликати тридцять дев’яту сесію Попільнянської селищної ради VIII  скликання 12 квітня 2024 року о 10.00 годині у великій залі адмінприміщення.

2. На розгляд Попільнянської селищної ради внести питання:

1) Про затвердження Програми соціально-економічного та культурного розвитку Попільнянської селищної територіальної громади на 2024 рік.

2) Про розподіл обов’язків між селищним головою, секретарем ради, першим заступником селищного  голови, керуючим справами (секретарем) виконавчого комітету.

3) Про наділення повноваженнями заступника Попільнянського селищного голови з питань діяльності виконавчих органів.

4) Звіт про виконання договору про співробітництво територіальних громад від 29.08.2023 року № 01/2023 за 2023 рік.

5) Про внесення змін до рішення ради від 18.11.2020 № 25 «Про утворення виконавчого комітету ради, визначення його чисельності та затвердження персонального складу».

6) Про затвердження розпорядження селищного голови.

7) Про внесення змін до бюджету Попільнянської селищної  територіальної громади на 2024 рік.

8) Про проведення громадського обговорення проєкту рішення про віднесення селища Відродження до категорії села.

9) Про внесення змін до рішення ради від 23.06.2023 № 711 «Про встановлення на території Попільнянської селищної територіальної громади ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки».

10) Про винесення на громадське обговорення проєкту рішення Попільнянської селищної ради «Про припинення юридичної особи «Котлярська гімназія Попільнянської селищної ради Житомирської області» шляхом ліквідації».

11) Про делегування повноважень виконавчого комітету Попільнянської селищної ради щодо утворення наглядової ради комунального некомерційного підприємства «Попільнянська лікарня» Попільнянської селищної ради.

12) Про внесення змін до Програми громадського здоров’я населення Попільнянської селищної територіальної громади на 2021-2023 роки та продовженої на 2024-2026 роки.

13) Про безоплатну передачу майна.

14) Про списання комунального майна

15) Про приватизацію комунального житлового фонду.

16) Про встановлення меморіальної дошки.

17) Про внесення змін до рішення ради від 03.08.2017 № 252 «Про затвердження Порядку розміщення зовнішньої реклами на території Попільнянської селищної ради».

18) Про затвердження технічних документацій  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) з метою передачі у власність.

19) Про затвердження технічної документації щодо інвентаризації земельної ділянки.

20) Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) (земельної частки (паю)) з метою передачі у власність.

21) Про надання дозволу на розроблення  проектів землеустрою щодо відведення з метою зміни цільового призначення земельних ділянок.

22) Про надання дозволу на розроблення  проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок з метою передачі в користування на умовах оренди.

23) Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки.

24) Про надання дозволу на розроблення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельних ділянок в натурі (на місцевості) з метою передачі у власність.

25) Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості).

27) Про уточнення цільового призначення земельних ділянок.

28) Про припинення договору оренди землі.

29) Про укладання договорів оренди землі.

30) Про внесення змін  до договорів оренди землі.

31) Про внесення змін до рішень ради.

32) Про внесення змін до рішення ради від 23.02.2024 № 946  «Про затвердження переліку земельних, які пропонуються для продажу, продажу права оренди на земельних торгах на території територіальної громади»

33) Про надання згоди  на передачу земельних ділянок у суборенду.

34) Про проведення земельних торгів у формі електронного аукціону з продажу права оренди земельних ділянок.

3. У ході підготовки до тридцять дев’ятої сесії Попільнянської селищної ради восьмого скликання провести засідання постійних комісій згідно графіка.

4. На пленарне засідання ради запросити депутатів Попільнянської селищної ради, Житомирської районної ради, Житомирської обласної ради, старост, начальників відділів селищної ради, керівників окремих підприємств, установ, організацій.

Селищний голова                                                         О.О. Можарівський