Дата: 17.04.2024 16:16

Повідомлення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел.

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ  «РОКМАНТ» (ТОВ «РОКМАНТ») має намір отримати Дозвіл на викиди забруднюючих речовин (ЗР) в атмосферне повітря від стаціонарних джерел. Ідентифікаційний код суб’єкта господарювання з ЄДРПОУ - 39368999.

Юридична адреса підприємства: 01032,
місто Київ, вулиця Жилянська, буд. 116, інше ЛІТ.А / тел. 0442245302, e-mail v.savytskyi@acrisagro.com.

Фактична адреса 13545, Житомирська обл., Житомирський район, Попільнянська територіальна громада, с. Паволоч, вул. Завалля 1, буд. 100-А.

Основна діяльність, що здійснюється на майданчику – прийом, очищення, сушіння та зберігання зерна.  Метою отримання дозволу на викиди є провадження діяльності, під час якої здійснюються викиди ЗР в атмосферне повітря. На підприємстві здійснюється прийом, очищення зерна від домішок,  сушіння на зерносушці
Strahl 20000 FR/14, зберігання в силосі або напільному складі. Діяльність, що розглядається, не підлягає оцінці впливу на довкілля, згідно з вимогами Закону України “Про оцінку впливу на довкілля”.

В процесі діяльності підприємства в атмосферне повітря викидаються (т/рік): тверді речовини – 17,369, діоксид вуглецю – 7656,84, оксиди азоту – 11,7, оксид вуглецю – 2,08, сірки діоксид – 0,101, метан – 0,263, заліза оксид – 0,0004, ртуть – 0,00001, хрома та його сполуки  - 0,0000001, манган та його сполуки – 0,00003, суміш природних меркаптанів - 1E-12, спирт бутиловий – 0,008, масло мінеральне - 1,1E-17, уайт-спірит – 0,091, вуглеводні гpаничні – 0,0537,ксилол – 0,025.

Об’єкт за ступенем впливу на забруднення атмосферного повітря відноситься до другої групи об’єктів, згідно Наказу Міндовкілля від 27.06.2023 р. № 448. Відповідно заходи щодо впровадження найкращих існуючих технологій виробництва не розроблялись.

Як виявив розрахунок приземної концентрації ЗР, долі приземної концентрації по всім ЗР, на всіх розрахункових точках як на межі, так і за межами СЗЗ, не перевищують ГДК (ОБРВ) атмосферного повітря. Відповідно, заходи щодо скорочення викидів та досягнення встановлених нормативів граничнодопустимих викидів ЗР не розроблялись. Для  неорганізованих джерел викидів регулювання здійснюється шляхом встановлення вимог.

Зауваження та пропозиції громадських організацій та окремих громадян щодо видачі дозволу на викиди суб’єктом господарювання просимо надсилати до Житомирської обласної військової адміністрації за адресою: м. Житомир, майдан ім. С.П.Корольова, 1, тел. (0412) 47-11-09, e-mail: ztadm@apoda.zht.gov.ua.

Зауваження та пропозиції приймаються до розгляду протягом 30 календарних днів з дати опублікування інформації в газеті.