Про скликання засідання виконавчого комітету Попільнянської селищної ради

Дата: 22.04.2024 13:47

Керуючись статтями 42, 53 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розділом ІІІ, V Регламенту виконавчого комітету Попільнянської селищної ради VІІІ скликання:

1. Скликати засідання виконавчого комітету 01 травня 2024 р. о 10.00 годині у великій залі адмінбудинку.

2. Внести на розгляд виконавчого комітету питання:

1) Про утворення комісії з обстеження зелених насаджень та їх відновної вартості на території Попільнянської територіальної громади

2) Про затвердження Плану заходів з підготовки об’єктів господарського комплексу та об’єктів соціальної сфери Попільнянської територіальної громади до роботи в осінньо-зимовий період 2024/25 року.

3) Про взяття на квартирний облік Скопича В.О.

4) Про впорядкування списків черговості квартирного обліку у зв’язку із зміною статусу осіб, які потребують поліпшення житлових умов.

5) Про заборону торгівлі штучних квітів та інших ритуальних товарів, виготовлених з пластику, їх використання, розміщення на об’єктах благоустрою (кладовищах, меморіальних комплексах, пам’ятниках тощо) на території Попільнянської територіальної громади.

6) Про затвердження висновку про доцільність позбавлення батьківських прав Бігуна С.Е.

7) Про надання Леденьовій Т.О. висновку щодо визначення місця проживання малолітніх дітей Леденьова Д.В., Леденьова М.В.

8) Про надання Юрченку О.М. висновку щодо визначення місця проживання неповнолітнього сина Юрченка О.О.

9) Про надання дозволу Дзюбенку В.О. на укладання та підписання договору дарування нерухомого майна.

10) Про надання дозволу Гонтар О.А. на укладання та підписання договору купівлі-продажу нерухомого майна.

11) Про надання Матвійчук К.Ю., Левчук О.Я. та Сторожуку О.В. статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

12 Про затвердження висновку щодо визначення способу участі у вихованні та порядку побачення Гордієнка В.І. із малолітнім сином Гордієнком Т.В.

13) Про визначення об’єктів відпрацювання та видів громадських робіт (безоплатних суспільно корисних робіт) для засуджених неповнолітніх, які відбувають покарання на території Попільнянської територіальної громади, у 2024 – 2026 роках.

14) Про надання подання щодо призначення опікуном над недієздатними підопічними адміністрації комунальної установи «Ходорківський психоневрологічний інтернат» в особі директора установи.

15) Про надання матеріальної допомоги.

16) Про початок формування конкурсної комісії для обрання членів наглядової ради комунального некомерційного підприємства «Попільнянська лікарня» Попільнянської селищної ради.

3. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Заступник селищного голови з питань

діяльності виконавчих органів

В.О. Пінчук