Відбулося засідання виконавчого комітету Попільнянської селищної ради

Дата: 01.05.2024 15:27

1 травня відбулося чергове засідання виконавчого комітету Попільнянської селищної ради. Вів засідання перший заступник селищного голови Віталій Пінчук.

В ході засідання було створено комісію з обстеження зелених насаджень та їх відновної вартості на території Попільнянської територіальної громади, розглянуто питання підготовки до роботи в осінньо-зимовий період, питання квартирного обліку.

Ряд питань порядку денного, які розглянули члени виконкому, стосувалися захисту прав та інтересів дітей, опіки над недієздатними особами, надання одноразової грошової допомоги мешканцям громади. Крім того, було розпочато формування конкурсної комісії для обрання членів наглядової ради комунального некомерційного підприємства «Попільнянська лікарня» Попільнянської селищної ради та створено Раду безбар’єрності, визначено місця відпрацювання та види громадських робіт (безоплатних суспільно корисних робіт) для засуджених неповнолітніх, які відбувають покарання на території Попільнянської територіальної громади, у 2024 – 2026 роках.

З ухваленими рішеннями можна буде ознайомитися після їх оприлюднення на офіційному вебсайті Попільнянської селищної ради.