9 травня — День Європи

Дата: 09.05.2024 09:44

Згідно Указу Президента Володимира Зеленського із 2023 року в Україні цей день відзначається спільно з державами Європейського Союзу.

Україна та Європа мають спільну історію і будують спільне майбутнє, за яке сьогодні наша країна платить непомірно високу ціну життями тисяч своїх доньок і синів, розбомблених міст, зруйнованих сіл.

У цей важкий час країни Європейського Союзу подали Україні руку допомоги, аби разом відстояти ті цінності, заради яких об’єдналися. З першого дня повномасштабного вторгнення наша країна відчуває потужну підтримку об’єднаної Європи: всебічну військову та економічну допомогу, а мешканці європейських країн прийняли у своїх домівках тисячі українських біженців.

Ми щиро вдячні нашим міжнародним друзям за підтримку!

Нині Збройні Сили України міцно стоять на захисті усієї вільної Європи. Тож відзначаючи цей день разом з Європейським Союзом, ми підкреслюємо нашу єдність, силу, міць та непохитну жагу до Перемоги .

З Днем Європи, Україно!