Про скликання засідання виконавчого комітету Попільнянської селищної ради

Дата: 24.05.2024 15:35

Керуючись статтями 42, 53 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розділом ІІІ, V Регламенту виконавчого комітету Попільнянської селищної ради VІІІ скликання:

1. Скликати засідання виконавчого комітету 29 травня 2024 р. о 10.00 годині у великій залі адмінбудинку.

2. Внести на розгляд виконавчого комітету питання:

1) Про створення Алеї Героїв.

2) Про тимчасове припинення використання вуличного освітлення.

3) Про утворення конкурсної комісії для обрання членів наглядової ради

комунального некомерційного підприємства «Попільнянська лікарня» Попільнянської селищної ради.

4) Про схвалення Програми розвитку галузі рибного господарства на території Попільнянської територіальної громади на 2024-2030 роки.

5) Про надання Нестерчук Н.А. статусу дитини, позбавленої  батьківського піклування.

6) 2. Про надання Нестерчуку М.А. статусу дитини, позбавленої  батьківського піклування.

7) Про затвердження висновку про доцільність позбавлення батьківських прав Скрипак О.А.

8) Про надання Овдій Н.О. дозволу на укладання та підписання договору купівлі-продажу нерухомого майна.

9) Про надання Дейчу В.В. дозволу на укладання та підписання договору дарування нерухомого майна.

10) Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів  Кругловій Б.О., Круглову К.О.

11) Про взяття на квартирний облік Пилипчука Олександра Олександровича як дитини, позбавленої батьківського піклування.

12) Про внесення змін до облікових документів Сичевської Марини Володимирівни.

13) Про зняття з соціального квартирного обліку Баховської Яни Юріїівни.

14) Про приватизацію шляхом викупу об’єкта малої приватизації та затвердження протоколу про результати електронного аукціону.

15) Про внесення змін до рішення виконавчого комітету селищної ради від 10.12.2021 р. № 198 «Про утворення евакуаційної та евакоприймальної комісії Попільнянської селищної ради в новому складі».

16) Про внесення змін до рішення виконавчого комітету селищної ради від 10.12.2021 р. № 197 «Про утворення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Попільнянської селищної ради в новому складі».

17) Про внесення змін до рішення виконавчого комітету селищної ради від 10.12.2021 р. № 203 «Про утворення комісії з питань безпечної життєдіяльності населення та затвердження Положення про неї».

18) Про внесення змін до рішення виконавчого комітету селищної ради від 23.11.2021 р. № 174 «Про затвердження керівного складу спеціалізованих служб на території Попільнянської територіальної громади Житомирського району».

19) Про надання матеріальної допомоги.

20) Про визначення виконавчого органу Попільнянської селищної ради для встановлення факту здійснення догляду (постійного догляду) військовозобов’язаними.

21) Про внесення змін до рішень виконавчого комітету щодо уповноваження старост на вчинення нотаріальних дій та посвідчення довіреностей.

3. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Заступник селищного голови

з питань діяльності виконавчих органів

В.О. Пінчук