Про скликання засідання виконавчого комітету Попільнянської селищної ради

Дата: 12.07.2024 10:06

Керуючись статтями 42, 53 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розділом ІІІ, V Регламенту виконавчого комітету Попільнянської селищної ради VІІІ скликання:

1. Скликати засідання виконавчого комітету 23 липня 2024 р. о 10.00 годині у великій залі адмінбудинку.

2. Внести на розгляд виконавчого комітету питання:

1) Про надання статусу дитини-сироти неповнолітнй Портовій В.Р.

2) Про надання статусу дитини-сироти малолітньому Портову М.Р.

3) Про призначення піклувальника над неповнолітньою Портовою В.Р.

4)  Про призначення опікуна над малолітнім Портовим М.Р.

5) Про надання Косому І.А. статусу дитини, позбавленої батьківського піклування.

6) Про затвердження Висновку щодо визначення місця проживання малолітнього Негового Д.Я.

7) Про затвердження Висновку щодо визначення місця проживання малолітніх Огородник В.М. та Корінчевського І.З.

8) Про надання Шершуну М.В., статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

9) Про надання дозволу на вчинення правочину неповнолітніми Красюк В.О. та Красюк Д.О. на укладання (підписання) договору оренди.

10) Про надання дозволу Карпині Н.В та Карпині Л.О. на укладання  та підписання договору дарування нерухомого майна.

11) Про надання дозволу Іванчі О.В. на укладання  та підписання договору дарування нерухомого майна.

12) Про погодження ФОП Шульзі С. Ю. місця розташування тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності

13) Про впровадження рекомендацій Державної служби якості освіти щодо організації якісного освітнього процесу в закладах освіти Попільнянської територіальної громади.

14) Про заходи з підготовки закладів освіти Попільнянської територіальної громади до 2024/25 навчального року.

15) Про надання матеріальної допомоги.

16) Про доцільність призначення опікуном Запольського С.М.

3. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

О.О. Можарівський