21 листопада – День Гідності та Свободи

21 листопада ми відзначаємо День Гідності та Свободи. Саме цього дня з інтервалом у дев’ять років розпочалися два наймасовіші протести в сучасній Україні: Помаранчева революція та Революція Гідності.

07:55 21.11.2023

Увага! Опитування в рамках Всеукраїнської кампанії „16 днів проти насильства”

Національною соціальною сервісною службою України в рамках Всеукраїнської кампанії „16 днів проти насильства” та на виконання Державної стратегії забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на період до 2030 року проводиться опитування „Доступ до послуг та допомоги постраждалих від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі”.

21:47 20.11.2023

Усі кошти з дорожнього фонду у 2024 році будуть перенаправлені на потреби безпеки та оборони

У 2024 році надходження з державного дорожнього фонду, створеного у складі спецфонду держбюджету, буде спрямовано до загального фонду держбюджету з метою зміцнення армії та посилення оборони держави. Це закріплено змінами до Бюджетного кодексу.

10:35 17.11.2023