До уваги фізичних осіб-підприємців

ОГОЛОШЕННЯ Повідомляємо, що 24грудня 2021 року о 14 год. в актовій залі приміщення виконкому (пл. Центральна,1, ІІ поверх) буде проведений семінар за участю представників Головного управління ДПС у Житомирській області щодо нових правил використання реєстраторів рахункових операцій (касових апаратів) з 01.01.2022 року. Просимо суб’єктів господарювання взяти участь у семінарі.

11:16 24.12.2021

«Гаряча лінія» з протидії торгівлі людьми, запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та насильству стосовно дітей (сайт 1547)

Урядовий контактний центр  9 грудня презентував створення сайту «гаряча лінія» з протидії торгівлі людьми, запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та насильству стосовно дітей (сайт 1547)

12:23 14.12.2021